Pūres pludmales volejbola turnīrs – 5. posms (noslēgums)

Svētdien, 12. augustā, Pūres centra sporta laukumā noslēdzās kārtējais posms pludmales volejbolā.  Šis posms bija noslēdzošais – noskaidrojās visu posmu uzvarētāji.

Šajā dienā  uz sacensībām bija ieradušās 14 komandas – 2 jauniešu, 6 vīru un 6 sieviešu komandas.

Sieviešu konkurencē 5. posmā uzvarēja Elva Andersone/Sindija Bože; 2. vietā Sanita Punga/Adelīna Audere 3. vietā Lienīte Berļizova/Baiba Zaļevska

Vīriešu konkurencē  5. posmu uzvarēja Arnis Bergmanis/Gunārs Siliņš; 2. vietā Nils Piebalgs/Reinis Patmalnieks
3. vietā Edgars Tiļļa/Kristians Milzarājs

Jauniešu/Iesācēju grupā 5. posmu uzvarēja  Sanita Punga/Adelīna Audere; 2.vietā Marts Ersts/Ralfs Džonsons.

Sieviešu kopvērtējumā – Par š.g. Pūres čempionēm, otro reizi, kļūst Elva Andersone un Sindija Bože,  2. vietā  Lienīte Berļizova un Baiba Zaļevska, bet 3. vietā Sanita Punga/Adelīna Audere.

Vīru kopvērtējumā – Par š.g. Pūres čempioniem kļūst Nils Piebalgs/Reinis Patmalnieks, 2. vietā Oskars Tiļļa/Ainārs Tiļļa, bet 3. vietā. Sandris Vītols un Miks Dudko

Paldies visiem dalībniekiem par lielisko sezonu!

Paldies turnīra atbalstītājiem –  “Sporta Bode”, “Kaltakmens.lv”, “Apšukrogs” “Bitītes Dāvanas”, “Puratos Latvia”, Kafejnīca “Pie Kristapa”,”Heimanis.lv”, “Pesto.lv” un Pūres Jaunsātu pagasta pārvaldei.

Author: SK Pūre