• Noskaidrot uzvarētājus telpu futbola sacensībās.

• ievērot šī nolikuma noteikumus;
  • komandu spēlētāji paši atbild par savu veselības stāvokli;
  • komandu dalībnieki ir atbildīgi par zaudējumiem, kas ļaunprātīgas darbības rezultātā var tikt nodarīti Pūres sporta hallei un Pūres skolai;
  • apņemas ievērot Pūres sporta halles Pūres skolas iekšējās kārtības noteikumus;
  • komandu spēlētājiem jābūt ģērbtiem vienādas krāsas krekliņos un pienācīgos sporta apavos.

• Komandu var pieteikt līdz 2018. gada 1. novembrim uz e-pastu:sportaklubspure@gmail.com
  • Komandas pieteikums (12 cilvēki) iesniedzams līdz pirmajai spēlei.

6. NORISES KĀRTĪBA

• Komandas tiks sadalītas divās apakšgrupās „A” un „B” pa četrām komandām katrā. Grupu sacensības norisinās vienā aplī. Pēc apļa izspēles tiks izspēlēta – 1 sistēma;
  • Spēles laiks 2×12 min.
  • Komandu vietu kārtību nosaka pēc iegūto punktu summas (uzvara – 3 p., neizšķirts – 1 p., zaudējums – 0 p.). Ja divām vai vairākām komandām būs vienāda punktu summa, tad augstāku vietu ieņems komanda, kurai ir labāki rādītāji:
  • pēc visu uzvarēto un zaudēto spēļu skaita;
  • pēc visu spēļu uzvarēto un zaudēto punktu skaita attiecības;
  • pēc komandu savstarpējo spēļu rezultātiem.

• Tiesāšana – sacensības tiesā organizatoru nozīmēts tiesnesis. Nepieciešamības gadījumā galvenais tiesnesis var nozīmēt jebkuru komandu organizēt spēļu tiesāšanu.
  • Spēles notiek atbilstoši organizatoru izstrādātam spēļu grafikam.

7. DISCIPLINĀRSODI

• Par sarkano kartīti spēlētājs tiek noraidīts uz 2 min., neturpina spēli un automātiski tiek diskvalificēts uz nākamo spēli.
  • 2 dzeltenās kartiņas vienā spēlē tiek pielīdzinātas noraidījumam.
  • Par neierašanos uz spēli komandai tiek piešķirts zaudējums 0:5. Par atkārtotu neierašanos uz spēli komanda tiek izslēgta no turnīra.

8. APBALVOŠANA

• 1.- 3.vietu ieguvēju komandu spēlētāji tiek apbalvoti ar kausiem un medaļām.
  • Ar speciālbalvām tiek apbalvoti visu turnīra komandas.
  1. FINANSIĀLIE NOTEIKUMI
  • Komandu dalības maksa € 15.

10. SPECIĀLIE NOTEIKUMI

• Sacensību galvenais tiesnesis ir tiesīgs pieņemt lēmumus situācijās, ko neparedz šis nolikums.
  • Spēles tiesnešus nozīmē galvenais tiesnesis un tiesnešu lēmumi nav apstrīdami.
  • Spēles notiek ar futzāla bumbu; tiek fiksēti pārkāpumi katrā puslaikā – pēc 5 pārkāpumiem tiek izpildīts 10 m soda sitiens; komandām ir tiesības katrā puslaikā pieprasīt pa vienam 30 sek. pārtraukumam.